Přímo na vrcholu čedičového kopce Plešivec, který měří 1028 m, trůní horský hotel, ve kterém jsou pro Vaše ubytování připraveny nejen stylové pokoje, ale i dva dvouložnicové apartmány. Ze všech pokojů a apartmánů je krásný výhled na Krušné hory a Podkrušnohoří. Ráno Vás probudí slunce a první, co uvidíte, budou vzdálené vesničky zasazené do okolní horské přírody.

V našem hotelu je Vám k dispozici restaurace vyvedená v příjemném horském stylu, ve které, kromě chutných pokrmů, najdete i krytou zahrádku umožňující výhled do kraje.

Nedílnou součástí našeho hotelu je také 16 metrů vysoká rozhledna pocházející z roku 1895. Odměnou za zdolání 66 schodů je nevídaný pohled na Abertamy a jejich okolí a v restauraci přímo u věže se můžete v chladnějších dnech ohřát teplým šálkem čaje a v létě pak osvěžit dobře chlazeným nápojem.

Jako jediný hotel v této lokalitě a pro maximální pohodlí všech lyžařů poskytujeme ubytování přímo u sjezdovky v duchu Ski-In/Ski-Out.


  • V dubnu 2023 máme zavřeno. Těšíme se na Vás nejen v hotelu, ale samozřejmě Vás opět rádi uvítáme i v naší restauraci od 5. 5. 2023 s tím, že poté je v květnu otevřeno od čtvrtka do neděle.
  • Každý náš ubytovaný host obdrží kupón na 1 zpáteční jízdu zdarma naší lanovkou Plešivec/Pstruží, prosíme, sledujte informace o jejím provozu na www.skiarealplesivec.com a také www.trailparkplesivec.cz
  • Zároveň každý bydlící host získá 50% slevu na celodenní trailpass v Trailparku Plešivec, informace o provozní době najdete na www.trailparkplesivec.cz
  • A bude-li si u nás ubytovaný host potřebovat zapůjčit kolo, tak mu poskytneme 30% slevu v půjčovně Trailparku Plešivec